-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 38430000-8 – Детектори та аналізатори (Голка відбору реагентів і зразків біохімічного аналізатора; Насос для біонебезпечних відходів біохімічного аналізатора) (НК 024:2023: 56669 - Біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) стаціонарний)
Тендер Prozorro UA-2024-06-05-008415-a
Строк поставки товару: з моменту підписання договору по 31.12.2024 рік.
Завершена
43 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 216.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 216.00 UAH
Період уточнення:
05.06.2024 14:44 - 10.06.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим