-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Теплогенератор ТГБ-2МВт з теплообмінником
Тендер Prozorro UA-2024-06-03-009254-a
П.10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами)
Торги не відбулися
980 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2.5% або 24 500.00 UAH
мін. крок: 2.5% або 24 500.00 UAH
Період уточнення:
03.06.2024 15:58 - 08.06.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим