• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Годинники тактичні військові багатофункціональні у футлярі з логотипом

Завершена

185 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 850.00 UAH
Період уточнення: 24.05.2024 16:30 - 29.05.2024 00:00
Відповідь надана

Уточнення

Номер: 58b4d1f032d742138aaa3bae672f7f63
Дата опублікування: 28.05.2024 21:50
Опис: Даним листом висловлюємо свою повагу та просимо надати наступні роз’яснення, у зв’язку з чим внести зміни до тендерної документації 1. Матеріал майже всіх футлярів (пластик, особливо у зібраному вигляді) не підлаштований для тиснення, футляр може зламатися під натиском пресу. У зв’язку з чим просимо роз‘яснити чим саме обумовлена вимога тиснення на футляр та допустити можливість нанесення зображення на футляр фарбою/ золотою фарбою 2. Просимо роз’яснити чим обумовлено зазначення розмірів футлярів (з точністю до мм), які вимагаються у Додатку 5. Просимо прибрати будь-які розміри футлярів, щоб розширити можливість для їх постачання. Фіксовані розміри (навіть без допусків можливого відхилення) значно обмежують асортимент до одного постачальника футлярів, й дискримінує інших постачальників, розмір футлярів яких може відрізнятися від заявленого Замовником, більш того, не сприяє отриманню найкращої цінової пропозиції для самого Замовника 3. Просимо роз’яснити, що мається на увазі у розділі «Функції годинника» Додатка 5: для продовження роботи годинника в польових умовах: документацією вимагається 2 батарейки, якими вже укомплектований годинник, чи ще потрібно додати 2 батарейки додатково, окремо від годинника (щоб було всього 4 батарейки)?
Відповідь: Шановний пане! Даним листом висловлюємо Вам свою повагу і надаємо відповідь на Ваше звернення від 28-05-2024, 21:50 . Дана продукція призначена для вручення під час проведення заходів з нагоди нагородження кращих працівників Київської області, які досягли значних успіхів та внесли вагомий внесок у розвиток області. З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, нагороджувались насамперед військові, волонтери, медичні працівники та працівники критичної інфраструктури Київської області, які своїми діями наближають нашу Перемогу. Відповідно до п.22 ст.1 та ч.1 ст.23 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник самостійно визначає предмет закупівлі в тому числі його технічні та якісні характеристики. В технічних вимогах до предмету закупівлі (Додаток 5) зазначено , що футляр виготовляється з пластику, зовнішня сторона якого обтягнута шкірою або замінником темного кольору (темно-сірий або темно-синій). Враховуючи вищезазначене тиснення не обов’язково має бути на пластику, але обов’язково на кришці футляру з зовнішньої сторони, яка обтягнута шкірою або замінником. Окрім цього виготовлення футлярів за визначеними розмірами жодним чином не обмежує конкуренцію та не призводить до дискримінації учасників. На вимогу частини 4 статті 23 Закону опис містить перелік технічних характеристик яким має відповідати запропонований еквівалент механізму годинника. Технічні характеристики жодним чином не прописані в інтересах конкретного учасника процедури закупівлі! Саме проведення процедури відкритих торгів надає можливість для участі різних потенційних учасників та створення конкурентного середовища в режимі аукціону. В годиннику має бути одна робоча батарейка, а інша робоча додаткова (всього дві батарейки). Як раз з метою ефективного та ощадливого використання бюджетних коштів була оголошена закупівля за конкурентною процедурою відкритих торгів з особливостями, яка дозволяє прийняти участь у ній всім зацікавленим суб’єктам.
Дата відповіді: 29.05.2024 17:25