-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 38430000-8- Детектори та аналізатори (Аналізатор швидкості осідання еритроцитів код НК 024:2023 – 56691 – Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) IVD (діагностика in vitro)
Тендер Prozorro UA-2024-05-24-003827-a
Завершена
888 450.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 884.50 UAH
мін. крок: 1% або 8 884.50 UAH
Період уточнення:
24.05.2024 11:16 - 01.06.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим