• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Автомобільне мастило

1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, які визначені у відповідному додатку до тендерної документації, розраховані для виконання оперативно-службових завдань Замовника. 2. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося проведенням моніторингу цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель, тощо), а також з урахуванням положень примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275. 3. Кошторисом на 2024 рік передбачені видатки на закупівлю.

Торги не відбулися

64 100.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 320.50 UAH
Період уточнення: 23.05.2024 14:23 - 30.05.2024 00:00
Відповідь надана

сертифікація

Номер: 967210a8c4294d7393470e4008932901
Дата опублікування: 27.05.2024 15:50
Опис: В Додатку 3 (п. 4) Замовник вимагає: "Постачанню підлягає Товар, сертифікований в Україні, якість якого відповідає вимогам ДСТУ. Рік виготовлення –2024 р." 1. Питання по сертифікації. В зв'язку із втратою чинності Декрету Кабінету Міністрів України від 10.05.1993 № 46-93 «Про стандартизацію і сертифікацію» (з 01.01.2018 року), наказу Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 01.02.2005 №28 «Про затвердження Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні» (з 16.03.2018) та наказу Державного комітету України по стандартизації, метрології та сертифікації від 16.01.1997 №19 «Про затвердження Правил обов’язкової сертифікації нафти та нафтопродуктів» (з 16.03.2018), мастильні засоби, що є предметом закупівлі, не підлягають обов’язковій сертифікації. Надати сертифікати відповідності , які видані органом з оцінки відповідності, що має державну атестацію, можуть лише ті учасники, які вже мають виготовлені такі сертифікати. Отримати сертифікат у добровільному порядку з тим, щоб дотриматися умов торгів не можливо з коротким терміном подання пропозицій. Просимо Вас внести зміни та видалити з вимог надання сертифікату відповідності, а включити надати альтернативний документ, а саме технічний паспорт на підтвердження відповідності технічних характеристик, який є таким самим об’єктивним критеріям на підтвердження ТЕХНІЧНИХ ВИМОГ Замовника. 2. Питання по року виготовлення. Замовник вказує тільки 2024-й рік. Це суттево звужуе коло учасників. Термін зберігання імпортних олив може бути 3-5 років. Прошу внести зміни до вимог у тендерній документації та вказати рік виготовлення хоча б з 2023 року
Відповідь: Шановний Учасник, якщо даний Товар не підлягає обов’язкової сертифікації то Учасник надає довідку згідно яких нормативних документів Товар не підлягає обов’язкової сертифікації. Щодо року виготовлення Товару повідомляємо, дана вимога передбачена замовником даного Товару та не може бути пізнішою чим передбачено тендерною документацією.
Дата відповіді: 28.05.2024 09:29
Відповідь надана

еквівалент або аналог

Номер: 0564475f3bc64964b77333ed0b1bc3d4
Дата опублікування: 27.05.2024 15:37
Опис: Шановний Замовнику, чи розглядаєте аналог або еквівалент олив?
Відповідь: Шановний Учасник, якщо Товар який буде запропонований відповідає специфікації Товару з відповідними документами, Замовник розгляне Вашу пропозицію.
Дата відповіді: 28.05.2024 09:28