• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Дизельне паливо за ДК 021:2015 – код 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Придбання паливо-мастильних матеріалів)

Рішення уповноваженої особи від 07.05.2024 року. Річний план закупівель на 2024 рік від 07.05.2024 року. Закупівля здійснюється згідно Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 1178 від 12 жовтня 2022 р. (із змінами й доповненнями)

Завершена

234 650.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 173.25 UAH
Період уточнення: 07.05.2024 10:56 - 12.05.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим