-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Човен тренерський супровідний без двигуна для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное в ХХХІІІ літніх Олімпійських іграх 2024 року в м. Париж (Французька Республіка) (ДК 021:2015 34520000-8 - Човни) (наказ 1124)
Тендер Prozorro UA-2024-05-07-001692-a
Завершена
294 820.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 474.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 474.10 UAH
Період уточнення:
07.05.2024 10:12 - 13.05.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим