• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Металопластикові двері та вікно з монтажем

Завершена

456 798.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 283.99 UAH
Період уточнення: 01.05.2024 09:49 - 06.05.2024 00:00
Відповідь надана

Кількість дверей.

Номер: 2b94fcd23f9e4e8a8bab48f221f98e75
Дата опублікування: 03.05.2024 12:19
Опис: Шановний замовник, в технічній документ. дублюються двері 22 і 23, які брать в прорахунок?Внесіть зміни .
Відповідь: Доброго дня. В прорахунок включати позицію 22 та 23. Нам потрібні двоє однакових за розміром металопластикових дверей.
Дата відповіді: 06.05.2024 13:52
Відповідь надана

Доставка

Номер: a33759b7a4c944b186fbc6067cd2eff1
Дата опублікування: 03.05.2024 11:15
Опис: Шановний замовник, в тендерной документації у вас вказано , що "- Термін поставки товару протягом 4 календарних днів з моменту звернення Замовника."Скажіть, як конструкції, які виготовлені по вашим розмірам, можно виготовити за 4 дні?
Відповідь: Доброго дня. Для початку Переможець торгів повинен прибути до Замовника для погодження ескізів та розмірів виробів. Тільки після цього буде сформоване звернення до Постачальника для виготовлення та поставки виробів. Знаючи вже повний обсяг роботи, матеріалів та погоджені ескізи, виготовити 26 шт виробів за 4 дні - можливо.
Дата відповіді: 06.05.2024 13:52