• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Котли твердопаливні

Котли твердопаливні (2 одиниці - котел твердопаливний (95 кВт) 2 одиниці - котел твердопаливний (200 кВт))

Завершена

500 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Період уточнення: 18.05.2018 11:43 - 25.05.2018 00:00
Відповідь надана

Техничні характеристика котлів

Номер: ddd3838f4c1a4312be726dc1574969e6
Дата опублікування: 24.05.2018 15:18
Опис: Як що водна ємність котлів буде більшою ,пропозиція буде розглядатися.
Відповідь: Так, буде розглядатися.
Дата відповіді: 25.05.2018 08:59