-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення (консультування з питань інформатизації системи бухгалтерського обліку «Комплексна система автоматизації підприємства «IS-pro»») (Код ДК 021:2015 – 72260000-5 - Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням)
Тендер Prozorro UA-2024-04-18-007076-a
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Період уточнення:
18.04.2024 13:39 - 23.04.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим