-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплекс електронейроміографічний комп’ютерний М-TEST ONE-4 EP (з викликаними потенціалами та шаховим патерном) або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2024-04-17-000216-a
Завершена
546 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 730.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 730.00 UAH
Період уточнення:
17.04.2024 08:31 - 22.04.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим