• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ІР відеокамери

Замовник/закупівельник: Акціонерне товариство "Укрпошта", місцезнаходження: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 22, ЄДРПОУ 21560045, категорія: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%). Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська або російська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Терміни поставки товару в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо строків поставки визначена в умовах тендерної документації, зокрема в проєкті договору про закупівлю.

Завершена

23 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 115.00 UAH
Період уточнення: 16.04.2024 21:46 - 21.04.2024 00:00
Відповідь надана

Уточнення

Номер: c95e037e61684a26a4eb8864fef7b075
Дата опублікування: 17.04.2024 11:11
Опис: Доброго дня. Шановний Замовнику!. В Додатку IX. ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ* в пункті 1 Ви зазначили "Учасник повинен виконати поставку ІР відеокамер кольорових зовнішніх (далі-Камер) для самостійного їх встановлення силами Замовника на об’єкті АТ «УКРПОШТА», за адресою Запорізька область, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 6-Б". Ви вказуєте, що встановлення здійснюється силами Замовника, але в п.п. 5.3 зазначаєте "Постачальник в рамках сервісного/гарантійного обслуговування забезпечує: -виїзд на майданчик Замовника для вирішення інцидентів;". Предметом закупівлі э поставка товару. Приберіть будь ласка дану вимогу, та внесіть відповідні зміни в тендерну документацію щодо п.п. 5.3.
Відповідь: Доброго дня! За результатами розгляду Вашого питання - Замовником будуть внесені зміни до технічної специфікації. Слідкуйте за закупівлею!
Дата відповіді: 17.04.2024 17:32