-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) (Процесори, монітори, клавіатури, маніпулятори типу «миша»)
Тендер Prozorro UA-2024-04-16-012065-a
Завершена
190 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 900.00 UAH
Період уточнення:
16.04.2024 16:45 - 21.04.2024 00:00
Відповідь надана
Строк поставки
Номер:
784722653d83461ca37929d2fead88cd
Дата опублікування:
17.04.2024 13:34
Опис:
Шановний замовнику, у вас вказані терміни поставки до 31.12.24 року, підкажіть, чи можна буде відвантажити весь обсяг товарів у найкоротші терміни після підписання договору або ви обиратимете за потребою протягом року?
Відповідь:
Доброго дня! Дякую за запитання. Отримати весь обсяг товару планується якраз у найкоротші терміни після підписання договору.
Дата відповіді:
17.04.2024 13:40