-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спортивне обладнання та інвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрибків у воду в ХХХІІІ літніх Олімпійських іграх 2024 року (ДК 021:2015: 37420000-8 - Гімнастичний інвентар) (наказ 1139)
Тендер Prozorro UA-2024-04-15-011900-a
Торги не відбулися
6 455 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 32 275.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 32 275.00 UAH
Період уточнення:
15.04.2024 17:46 - 22.04.2024 00:00
Відповідь надана
Лист про представництво
Номер:
68759ccb7ccd43cdac03fa2c2f7aa0c3
Дата опублікування:
16.04.2024 11:50
Опис:
Шановний Замовник!
Відповідно до Додатку 5 до тендерної документації п.8 Учасник повинен надати документ від виробника чи його офіційного представника (дилера, дистриб'ютора тощо), який підтверджує, що учасник уповноважений на реалізацію його продукції, яка є предметом закупівлі.
Проте Duraflex International (США), як виробник дошок та станин для стрибків у воду, не надає таких документів своїм представникам, в тому числі компанії Flister Group GmbH & Co.KG (Німеччина). У той же час на офіційному сайті виробника – Duraflex International, - є посилання на його офіційних дилерів https://duraflexinternational.com/map-locations.
ТОВ «Атлетичний Всесвіт» є офіційним представником компанії Flister Group GmbH & Co.KG в Україні, на що компанія має відповідне підтвердження у вигляді офіційного листа, який буде наданий у складі тендерної пропозиції.
Враховуючи вищезазначене, просимо Вас внести зміни у Додаток 5 п. 8 тендерної документації. А саме, доповнити вимоги щодо підтвердження повноважень посиланням на офіційний сайт виробника. Або прибрати вимогу щодо надання документу про представництво від виробника.
Дякуємо
Відповідь:
Шановний учасник!
Замовник розглянув ваше звернення і повідомляє, що відповідні зміни будуть внесені в тендерну документацію.
Дата відповіді:
17.04.2024 16:33