-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект виносна антена AVANGER Booster 2.4G/5.8G дводіапазонний підсилювач сигналу для квадрокоптерів DJI Mavic 3, 3Т, Matrix та Autel (100999)
Тендер Prozorro UA-2024-04-11-012423-a
Торги не відбулися
630 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 150.00 UAH
Період уточнення:
11.04.2024 18:26 - 16.04.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим