-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2024-04-10-000603-a
Закупівля послуг з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Завершена
837 952.59
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 379.53 UAH
мін. крок: 1% або 8 379.53 UAH
Період уточнення:
10.04.2024 09:08 - 16.04.2024 00:00
Відповідь надана
Номера кузовів
Номер:
4dfa1fb9342c4f1888717e2e9a5eecf6
Дата опублікування:
10.04.2024 12:22
Опис:
Для вірного розрахунку та підбору запчастин просимо вказати номера кузовів. Дякую.
Відповідь:
Автомобіль ВАЗ 21101 – номер шасі (кузова, рами) ХТА 21101060942918
Автомобіль KIA SORENTO - номер шасі (кузова, рами) KNEJC 525885835476
Дата відповіді:
11.04.2024 08:54