-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини до транспортних засобів; 34330000-9 запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів за ДК 021:2015
Тендер Prozorro UA-2024-04-04-012075-a
Завершена
410 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 050.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 050.00 UAH
Період уточнення:
04.04.2024 17:38 - 09.04.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим