• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Паливні брикети з деревини хвойних порід типу Nestro (ДК 021:2015 код 09110000-3 – Тверде паливо)

Торги не відбулися

396 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 980.00 UAH
Період уточнення: 03.04.2024 14:34 - 12.04.2024 00:00
Відповідь надана

сертиф

Номер: a545fbefd5ac45048e3eb3ec1ea746fb
Дата опублікування: 05.04.2024 13:34
Опис: Згідно Проекту договору 13.3. Якщо предметом договору є товари, перелік яких визначений у підпункті 1 пункту 6-1 розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» або додатковим переліком товарів, що затверджується Кабінетом Міністрів України відповідно до підпункту 3 пункту 6-1 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі», та вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень Постачальник гарантує, що Товар відповідає вимогам законодавства щодо локалізації виробництва товарів. Постачальник одночасно з передачею товару надає Замовнику підготовлену виробником товару фактичну калькуляцію собівартості такого товару та інші документи, які підтверджують локалізації виробництва товарів. Дія цього пункту не застосовується до закупівель товарів, вартість яких дорівнює або перевищує суми, зазначені в Угоді про державні закупівлі, укладеній 15.04.1994 р. в м. Марракеші, із змінами, внесеними Протоколом про внесення змін до Угоди про державні закупівлі, вчиненим 30.03.2012 р. в м. Женеві, а також положеннях про державні закупівлі інших міжнародних договорів України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, зокрема угодах про вільну торгівлю, в гривневому еквіваленті на дату закупівлі і країною походження яких є країни, з якими Україна уклала такі угоди, та країни, які є учасниками Угоди про державні закупівлі, до якої Україна приєдналася відповідно до Закону України «Про приєднання України до Угоди про державні закупівлі», що підтверджується сертифікатом про походження товару. Згідно ОСОБЛИВОСТІ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування п29. У разі проведення відкритих торгів згідно з цими особливостями для закупівлі твердого палива, бензину, дизельного пального, природного газу, газу скрапленого для автомобільного транспорту, газу скрапленого для комунально-побутового споживання та промислових цілей, електричної енергії положення пунктів 1 і 2 частини другої статті 16 Закону замовником не застосовуються. У разі здійснення закупівель, визначених абзацом першим цього пункту, замовники не можуть установлювати вимоги до предмета закупівлі, що не передбачені відповідним національним стандартом (за наявності національного стандарту для відповідного предмета закупівлі). ДСТУ 8358:2015 Брикети та гранули паливні з деревинної сировини. Технічні умови не містить сертифікату походження. Прохання внести зміни
Відповідь: Доброго дня , привели тендерну документацію у відповідність до національного стандарту та внесли зміни.
Дата відповіді: 06.04.2024 22:13
Відповідь надана

Проект договору сертиф. походження

Номер: eace409448ff47cca94ea147600206d4
Дата опублікування: 05.04.2024 13:30
Опис: Згідно Проекту договору 13.3. Якщо предметом договору є товари, перелік яких визначений у підпункті 1 пункту 6-1 розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» або додатковим переліком товарів, що затверджується Кабінетом Міністрів України відповідно до підпункту 3 пункту 6-1 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі», та вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень Постачальник гарантує, що Товар відповідає вимогам законодавства щодо локалізації виробництва товарів. Постачальник одночасно з передачею товару надає Замовнику підготовлену виробником товару фактичну калькуляцію собівартості такого товару та інші документи, які підтверджують локалізації виробництва товарів. Дія цього пункту не застосовується до закупівель товарів, вартість яких дорівнює або перевищує суми, зазначені в Угоді про державні закупівлі, укладеній 15.04.1994 р. в м. Марракеші, із змінами, внесеними Протоколом про внесення змін до Угоди про державні закупівлі, вчиненим 30.03.2012 р. в м. Женеві, а також положеннях про державні закупівлі інших міжнародних договорів України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, зокрема угодах про вільну торгівлю, в гривневому еквіваленті на дату закупівлі і країною походження яких є країни, з якими Україна уклала такі угоди, та країни, які є учасниками Угоди про державні закупівлі, до якої Україна приєдналася відповідно до Закону України «Про приєднання України до Угоди про державні закупівлі», що підтверджується сертифікатом про походження товару. 29. У разі проведення відкритих торгів згідно з цими особливостями для закупівлі твердого палива, бензину, дизельного пального, природного газу, газу скрапленого для автомобільного транспорту, газу скрапленого для комунально-побутового споживання та промислових цілей, електричної енергії положення пунктів 1 і 2 частини другої статті 16 Закону замовником не застосовуються. У разі здійснення закупівель, визначених абзацом першим цього пункту, замовники не можуть установлювати вимоги до предмета закупівлі, що не передбачені відповідним національним стандартом (за наявності національного стандарту для відповідного предмета закупівлі). ДСТУ 8358:2015 Брикети та гранули паливні з деревинної сировини. Технічні умови не містить сертифікату походження.
Відповідь: Змінили в Проекті договору.
Дата відповіді: 06.04.2024 13:41
Відповідь надана

проект договору

Номер: 5e9d7e4292c7423c94d72f4d232c1848
Дата опублікування: 05.04.2024 12:56
Опис: Згідно Проекту договору 6.6. Разом із Товаром Постачальник надає Замовнику усю необхідну супровідну документацію: сертифікати відповідності (якості) та/або декларації про відповідність та/або висновки санітарно-епідеміологічної експертизи та/або гарантійний талон визначені чинним законодавством України для такого Товару. В складі пропозиції ви вимагаєте надати протокол випробування. Доцільно було б включити протокол у супровідні документи при поставці, оскільки після перемоги у тендері постачальник буде змушений робити додаткові документи, а це додаткові затрати. Протокол випробування це також документ який підтверджує якість брикетів.
Відповідь: протокол випробувань
Дата відповіді: 06.04.2024 13:36
Відповідь надана

24 години

Номер: f9603ee25e334b24a705a7f1c62ba4bf
Дата опублікування: 04.04.2024 18:59
Опис: Згідно розділу 5 Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, встановлені пунктом 47 Особливостей. ви зазначаєте: "Якщо тендерна пропозиція не містить документів, які підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, то така тендерна пропозиція відхиляється." Згідно ОСОБЛИВОСТЕЙ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування пункту 43. "Якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим, ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель. Під невідповідністю в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції та/або подання яких вимагається тендерною документацією, розуміється у тому числі відсутність у складі тендерної пропозиції інформації та/або документів, подання яких передбачається тендерною документацією (крім випадків відсутності забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником, та/або відсутності інформації (та/або документів) про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції). Невідповідністю в інформації та/або документах, які надаються учасником процедури закупівлі на виконання вимог технічної специфікації до предмета закупівлі, вважаються помилки, виправлення яких не призводить до зміни предмета закупівлі, запропонованого учасником процедури закупівлі у складі його тендерної пропозиції, найменування товару, марки, моделі тощо." Тобто ненадання документів, які підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, тендерна пропозиція не відхиляється, а надається 24 години для усунення невідпповіностей. Прохання внести зміни
Відповідь: Доброго дня , привели тендерну документацію у відповідність до національного стандарту та внесли зміни.
Дата відповіді: 06.04.2024 22:13
Відповідь надана

ст 16 ЗУ “Про публічні закупівлі”

Номер: a785533e23f94ec7966c71d0ae14585d
Дата опублікування: 04.04.2024 16:53
Опис: Згідно розділу 5 Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, встановлені пунктом 47 Особливостей. ви зазначаєте Для участі у процедурі закупівлі учасник повинен надати документи, які підтверджують його відповідність таким кваліфікаційним критеріям (подається в окремому файлі). Перелік документів наведено в Додатку № 1 цієї тендерної документації. Замовником встановлено наступні кваліфікаційні критерії: 1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнаня, матеріально-технічної бази та технологій; 2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; 3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів); 4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю. У разі встановлення кваліфікаційного критерію фінансової спроможності замовник не має права вимагати надання підтвердження обсягу річного доходу (виручки) у розмірі більшому, ніж очікувана вартість предмета закупівлі (пропорційно очікуваній вартості частини предмета закупівлі (лота) в разі поділу предмета закупівель на частини). Якщо тендерна пропозиція не містить документів, які підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, то така тендерна пропозиція відхиляється. У додатку 1 міститься лише перелік до критерію наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів). Згідно ОСОБЛИВОСТЕЙ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування пункту 29.У разі проведення відкритих торгів згідно з цими особливостями для закупівлі твердого палива, бензину, дизельного пального, природного газу, газу скрапленого для автомобільного транспорту, газу скрапленого для комунально-побутового споживання та промислових цілей, електричної енергії положення пунктів 1 і 2 частини другої статті 16 Закону замовником не застосовуються. Просимо внети зміни видаливши пункти .................Замовником встановлено наступні кваліфікаційні критерії: 1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнаня, матеріально-технічної бази та технологій; 2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; 4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю. У разі встановлення кваліфікаційного критерію фінансової спроможності замовник не має права вимагати надання підтвердження обсягу річного доходу (виручки) у розмірі більшому, ніж очікувана вартість предмета закупівлі (пропорційно очікуваній вартості частини предмета закупівлі (лота) в разі поділу предмета закупівель на частини).
Відповідь: Доброго дня , привели тендерну документацію у відповідність до національного стандарту та внесли зміни.
Дата відповіді: 06.04.2024 22:13
Відповідь надана

протокол випробування

Номер: 28037fe66c034d0386bf7dbd8a929145
Дата опублікування: 04.04.2024 16:39
Опис: Доброго дня. В додатку 3 тендерної документації, Ви зазначаєте пункт 2. Наведені вище показники мають бути підтверджені,серед документів пропозиції учасника, шляхом подання копії протоколу випробування, що виданий компетентним органом з оцінки відповідності. Зазначаємо що протокол випробування видається акредитованими лабораторіями. просимо внести зміни.
Відповідь: Доброго дня , привели тендерну документацію у відповідність до національного стандарту та внесли зміни.
Дата відповіді: 06.04.2024 22:12
Відповідь надана

тех

Номер: 712e3dcaa42e406383cca31700c2fd5c
Дата опублікування: 04.04.2024 16:06
Опис: Доброго дня. В додатку 3 тендерної документації, Ви зазначаєте вміст сірки - не більше 0,03%; не більше 0,03 %; нижча теплота згорання - не менше 18.5 Мдж/кг.; зольність - не більше 3% щільність –1.1-1.2гр/мм3; - вологість –10%+/-0,1; - діаметр (ширина/товщина) - від 50 до 55 мм; - довжина - від 50 до 250 мм. Згідно національного стандарту ДСТУ 8358:2015 Брикети та гранули паливні з деревинної сировини: вміст сірки - не більше ніж 0,08%; найнижча питома теплота згоряння робочої маси - не менше ніж 17.5 Мдж/кг; зольність - не більше 1.0 %. щільність – не менше ніж 1100 кг/м3; - вологість –не більше ніж 10%; - товщина і ширина або діаметр - від 25 до 75 мм; - довжина - від 10 до 400 мм. Просимо привести тендерну документацію у відповідність до національного стандарту та внести зміни.
Відповідь: Доброго дня , привели тендерну документацію у відповідність до національного стандарту та внесли зміни.
Дата відповіді: 05.04.2024 10:27
Відповідь надана

Технічний опис предмету закупівлі

Номер: 52fb550d36da4866ae9cd29c4952ec2d
Дата опублікування: 04.04.2024 10:01
Опис: Доброго дня. В додатку 3 тендерної документації, Ви зазначаєте вміст сірки - не більше 0,03 %; нижча теплота згорання - не менше 18.5 Мдж/кг.; зольність - не більше 3% Згідно національного стандарту ДСТУ 8358:2015 Брикети та гранули паливні з деревинної сировини: вміст сірки - не більше ніж 0,08%; нижча теплота згорання - не менше 17.5 Мдж/кг; зольність - не більше 1.0 %. Просимо привести тендерну документацію у відповідність до національного стандарту та внести зміни.
Відповідь: Доброго дня , привели тендерну документацію у відповідність до національного стандарту ДСТУ 8358:2015 Брикети та гранули паливні з деревинної сировини: та внесли зміни.
Дата відповіді: 04.04.2024 13:11