-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем (Елементи електричних схем для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2024-04-03-003279-a
Завершена
234 503.33
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 400.00 UAH
Період уточнення:
03.04.2024 10:55 - 08.04.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим