-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов'язані з конструкційними матеріалами (Плита гіпсокартонна), ВК-24Т_15/3-ВТ
Тендер Prozorro UA-2024-03-29-004996-a
Більш детальну інформацію зазначено в тендерній документації. Проєкт договору в тендерній документації.
Торги не відбулися
90 217.70
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 902.18 UAH
мін. крок: 1% або 902.18 UAH
Період уточнення:
29.03.2024 13:15 - 05.04.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим