-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Інтерактивна панель з напольною підставкою з металу,програмна продукція
Тендер Prozorro UA-2018-05-16-001381-a
Інтерактивна панель з напольною підставкою з металу, програмна продукція
Торги не відбулися
146 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 730.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 730.00 UAH
Період уточнення:
16.05.2018 14:26 - 28.05.2018 16:00
Відповідь надана
Технічні характеристики
Номер:
1b710c5a2c884c0dbfdf3a8571679baf
Дата опублікування:
21.05.2018 17:17
Опис:
Доброго дня. Надайте більш конкретну відповідь стосовно можливості запропонувати в якості аналога інтерактивну панель яка підтримує до 10 одночасних дотиків. Зазначте так чи ні.
Відповідь:
Всі отримані пропозиції кожного Учасника будуть послідовно розглядатися та перевірятися на відповідність вимогам тендерної документації,кваліфікаційним критеріям.
Дата відповіді:
22.05.2018 16:01
Відповідь надана
Документація
Номер:
e88e01a64c5e4d6c80adb394f8da1db4
Дата опублікування:
21.05.2018 09:32
Опис:
Доброго дня. Скажіть будь ласка договора для підтверження наявності досвіду повинні бути за аналогічним кодом ДК?
Відповідь:
Доброго дня.Так, підтвердіть будь-ласка досвід виконання аналогічного договору за предметом договору згідно коду ДК.
Дата відповіді:
21.05.2018 14:49
Відповідь надана
Технічні характеристики
Номер:
f708161ebe994dda94609b7a83be4121
Дата опублікування:
21.05.2018 08:59
Опис:
Доброго дня. Скажіть будь ласка чи будите Ви розглядати в якості аналога інтерактивні панелі які підтримують до 10 одночасних дотиків?
Відповідь:
Доброго дня! Пропозиції будуть розглядатися на відповідність вимогам тендерної документації, починаючи з найменш запропонованої ціни до найвищої.
Дата відповіді:
21.05.2018 14:32