-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування копіювально-принтерної техніки у Івано-Франківській області
Тендер Prozorro UA-2024-03-19-011070-a
Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Торги не відбулися
130 270.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 651.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 651.35 UAH
Період уточнення:
19.03.2024 15:53 - 24.03.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим