-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Виготовлення генерального плану та плану зонування території (у складі генерального плану) населеного пункту с. Шевченкове Шевченківської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області
Тендер Prozorro UA-2024-03-19-007601-a
виділено кошти з місцевого бюджету відповідно до рішення сесії № 7 від 15.02.2024 року
Торги не відбулися
738 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 380.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 380.00 UAH
Період уточнення:
19.03.2024 13:53 - 28.03.2024 00:00
Відповідь надана
Виконання оновлення топогеодезичної зйомки М1:2000
Номер:
13e3995d70ff4222ad959ea8613c3eb7
Дата опублікування:
20.03.2024 17:15
Опис:
Доброго дня, повідомте якого року у Вас зйомка М1:2000? В якому вона форматі? В якому вигляді її передаєте?
Відповідь:
Дякуємо за звернення! Наявна топогеодезична зйомка М1:2000 - виготовлена у 2018 році. В електронному вигляді відсутня, тільки в pdf форматі.
Дата відповіді:
21.03.2024 14:08