-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фарби для дорожньої розмітки
Тендер Prozorro UA-2024-03-18-010416-a
Завершена
1 057 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 287.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 287.50 UAH
Період уточнення:
18.03.2024 15:53 - 28.03.2024 00:00
Відповідь надана
Щодо коефіцієнту яскравості плівки
Номер:
429262f9b81042b796251565c8995b47
Дата опублікування:
26.03.2024 08:26
Опис:
Доброго ранку!
Шановний Замовнику, внесені Вами останні зміни щодо коефіцієнту яскравості плівки є некоректними. Згідно діючого ДСТУ 2587:2021 "Безпека дорожнього руху. Розмітка дорожня. Загальні технічні умови" коефіцієнт яскравості плівки повинен становити: Для білого кольору - Коефіцієнт яскравості (β), не менше ніж 0,6 Для Жовтого кольору - Коефіцієнт яскравості (β), не менше ніж 0,4. Актуальні на даний момент вимоги Додатку 2 такі, що сам показник прописаний згідно нового діючого ДСТУ "Коефіцієнт яскравості (β), не менше ніж", а норма самого показника вказана для білої 60 та для жовтої 40, тобто у %, як в старому ДСТУ 2587:2010. Просимо Вас внести зміни такми чином щоб вимога щодо коефіцієнту яскравості плівки відповідала одному стандарту, або ДСТУ 2587:2010 і вимірювалася у % і становила б для білої не менше 60 та для жовтої не менше 36, або новому стандарту ДСТУ 2587:2021, згідно якого Коефіцієнт яскравості (β), не менше ніж 0,6 Для Жовтого кольору - Коефіцієнт яскравості (β), не менше ніж 0,4.
Відповідь:
Шановний потенційний учаснику, Ваші питання враховані та будуть внесені відповідні зміни
Дата відповіді:
26.03.2024 09:49
Відповідь надана
проєкт
Номер:
ea02b38eee8f4466bff67da38e7668dd
Дата опублікування:
22.03.2024 20:09
Опис:
Розділом 11 проєкту договору вказано посилання на додаток № 2 Гарантійні умови до договору. Проте в проєкті він відсутній. Прошу додати до документації додаток № 2 Гарантійні умови до договору.
Відповідь:
Шановний потенційний учаснику, Ваше запитання розглянуто, у відповідь повідомляємо.
Додано ДОДАТОК 2.
Дата відповіді:
25.03.2024 13:37
Відповідь надана
проєкт
Номер:
853269afaa144370b50ed305e5531afc
Дата опублікування:
22.03.2024 19:57
Опис:
Пунктом 7.2. вказано, що Жодна із Сторін не несе відповідальність за невиконання чи неналежне виконання своїх зобов'язань по цьому Договору, якщо це невиконання чи неналежне виконання зумовлені дією обставин непереборної сили та форс-мажорних обставин. Поняття форс-мажорні обставин та обставини непереборної сили застосовуються в розумінні норм чинного законодавства. Сторона, для якої склались форс-мажорні обставини, зобов'язана терміново повідомити у письмовій формі іншу Сторону у 5-ти денний термін з моменту настання таких обставин. Факти, викладенні в повідомленні, повинні бути підтвердженні Торгово-промисловою палатою або іншим компетентним органом.
Договір буде укладено в умовах військового стану, можуть трапитись будь які обставини, що можуть спричинити ускладнення у виконанні зобов’язань по договору. Сторона договору може не встигнути отримати підтверджуючі документи у вказаний строк та/або не мати технічної можливості повідомити іншу сторону договору про такі обставини.
Враховуючи вище викладене, прошу внести зміни у пункт 7.2. та збільшити строк сповіщення для постраждалої сторони виклавши пункт договору у наступній редакції:
7.2. Жодна із Сторін не несе відповідальність за невиконання чи неналежне виконання своїх зобов'язань по цьому Договору, якщо це невиконання чи неналежне виконання зумовлені дією обставин непереборної сили та форс-мажорних обставин. Поняття форс-мажорні обставин та обставини непереборної сили застосовуються в розумінні норм чинного законодавства. Сторона, для якої склались форс-мажорні обставини, зобов'язана терміново повідомити у письмовій формі іншу Сторону у 10-ти денний термін з моменту настання таких обставин. Факти, викладенні в повідомленні, повинні бути підтвердженні Торгово-промисловою палатою або іншим компетентним органом.
Відповідь:
Шановний потенційний учаснику, Ваше запитання розглянуто, у відповідь повідомляємо:Згідно п. 7.2. Договору «Жодна із Сторін не несе відповідальність за невиконання чи неналежне виконання своїх зобов'язань по цьому Договору, якщо це невиконання чи неналежне виконання зумовлені дією обставин непереборної сили та форс-мажорних обставин. Поняття форс-мажорні обставин та обставини непереборної сили застосовуються в розумінні норм чинного законодавства. Сторона, для якої склались форс-мажорні обставини, зобов'язана терміново повідомити у письмовій формі іншу Сторону у 5-ти денний термін з моменту настання таких обставин. Факти, викладенні в повідомленні, повинні бути підтвердженні Торгово-промисловою палатою або іншим компетентним органом.»
Вимога про строк 5 днів стосується лише повідомлення Замовника про настання таких підстав. Замовник вважає що обставини форс-мажору не можуть унеможливлювати таке повідомлення про нього протягом наведеного строку, тому необхідності внесення змін до Проекту Договору наразі немає.
Дата відповіді:
25.03.2024 13:37
Відповідь надана
проєкт
Номер:
858d28d5178045378b08894d8e733523
Дата опублікування:
22.03.2024 19:55
Опис:
В Україні продовжує діяти довідка ТПП України, яка визначає воєнний стан, введений через військову агресію рф проти України з 24.02.2022 форс-мажором до припинення воєнного стану.
Через наведене, пропонуємо деталізувати умови форс-мажору (підтвердити таку можливість при укладанні договору з переможцем) в контексті триваючої військової агресії рф проти України як такі, що визнаються сторонами форс-мажором виключно за умов, що: такі обставини настали після укладання договору, прямо (безпосередньо) впливають на можливість сторони виконувати зобов'язання за договором та підтверджені відповідними доказами.
Відповідь:
Шановний потенційний учаснику, Ваше запитання розглянуто, у відповідь повідомляємо.
п. 7.2. Договору доповнено.
Дата відповіді:
25.03.2024 13:36
Відповідь надана
проєкт
Номер:
942b7c9198fb435c961580f20fb0eed1
Дата опублікування:
22.03.2024 19:55
Опис:
В Україні діє Постанова КМ України №187 від 03.03.2022 року "Про забезпечення захисту національних інтересів за майбутніми позовами держави Україна у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації" (далі - Постанова).
Недотримання мораторію будь-якою із сторін має наслідок: нікчемність договору.
Просимо доповнити проєкт договору пунктом:
Сторони підтверджують та гарантують, що на них не розповсюджується дія мораторію, визначеного Постановою КМ України №187 від 03.03.2022 року "Про забезпечення захисту національних інтересів за майбутніми позовами держави Україна у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації", а у випадку змін наведених гарантій, зобов'язані невідкладно, але не пізніше 3 днів інформувати письмово іншу сторону про такі зміни, що дає право для розірвання договору іншою стороною в односторонньому порядку без застосування будь-яких санкцій за це.
Відповідь:
Шановний потенційний учаснику, Ваше запитання розглянуто, у відповідь повідомляємо.
Зміни внесено. Додано п. 10.7.
Дата відповіді:
25.03.2024 13:35
Відповідь надана
проєкт
Номер:
cca38180f7b34d779fce99b443019914
Дата опублікування:
22.03.2024 19:54
Опис:
Пунктом 3.3. вказано,що Розрахунки за Товар здійснюються в безготівковому порядку, після підписання видаткових накладних /актів приймання-здачі/, шляхом перерахунку Покупцем на розрахунковий рахунок Продавця коштів, але не раніше надходження коштів за даний вид послуг на реєстраційний казначейський рахунок Покупця від Бучанської міської ради. Умови договору мають бути рівними та справедливими для його сторін, а зобов’язання виконуватись у чітко вказані строки. Редакція пункту не дає чіткого уявлення про строки оплати товару з дати поставки товару. Постачальник працює в умовах складних економічних обставин, що зумовлені нестабільними цінами на сировину, паливо та інші виробничі витрати. Відповідно до вказаної редакції Замовник може оплатити товар до кінця бюджетного року, без жодних санкцій. Протягом такого тривалого відтермінування оплати товару собівартість товару значно змінюється, що безпосередньо впливає на прибуток Постачальника. Вітчизняний виробник намагається надавати товар найвищої якості за доступними цінами, розуміючи прагнення закупівельників використовувати ощадливо бюджетні кошти країни. Проте в свою чергу Постачальник має розуміти фактичну кількість днів відтермінування оплати товару з дати поставки з метою розрахунку усіх складових ціни товару. Враховуючи вище викладене, прошу внести зміни у пункт договору та вказати фактичну кількість днів відтермінування оплати товару з дати поставки.
Відповідь:
Шановний потенційний учаснику, Ваші питання враховані та будуть внесені відповідні зміни
Дата відповіді:
25.03.2024 13:35
Відповідь надана
проєкт
Номер:
62ef8aafd4654ae78b1bb952bac2ed0a
Дата опублікування:
22.03.2024 19:43
Опис:
Пунктом 5.3.4. вказано, що Учасник повинен забезпечити передпродажну підготовку, введення техніки в експлуатацію та навчання обслуговуючого персоналу на базі Замовника (вартість цих робіт враховується в ціну Товару). Предметом закупівлі є лакофарбові матеріали, що виготовляються відповідно до ТУ виробника та не передбачають дій вказаних у пункті 5.3.4 стосовно товару. Прошу відкоригувати пункт договору відповідно до предмету закупівлі.
Відповідь:
Шановний потенційний учаснику, Ваші питання враховані та будуть внесені відповідні зміни
Дата відповіді:
25.03.2024 13:33
Відповідь надана
проєкт
Номер:
a6682d053b0e45a4855ab0be1ee75d9e
Дата опублікування:
22.03.2024 19:40
Опис:
Прошу підтвердити наявність бюджетного фінансування для оплати товару за оголошеною закупівлею.
Відповідь:
Шановний потенційний учаснику, Ваше запитання розглянуто, у відповідь повідомляємо.
Замовник не повинен доводити наявність фінансування. Жоден нормативно-правовий акт цього не передбачає. Разом з тим, в ЗУ " Про публічні закупівлі" передбачено підстави за яких закупівлю може бути відмінено, а також розірвано договір, а саме: зменшення/відсутність фінансування. На періоді оголошення закупівлі, будь-які підтвердження замовник не доводить.
Дата відповіді:
25.03.2024 13:30
Відповідь надана
проєкт
Номер:
dd6b263a4aca4406ac4d098d2645fa12
Дата опублікування:
22.03.2024 19:39
Опис:
Пунктом 3.8. вказано, що У разі неналежного оформлення Продавцем видаткової накладної (відсутність печатки, підписів тощо) оплата Товару не здійснюється, а видаткова накладна повертається Продавцю для доопрацювання. В той же час серед переліку товаросупровідних документів вказаних у пунктах 4.5 та 4.6. вказаний акт приймання передачі товару,як документ за яким здійснюється перехід права власності та ризиків. Враховуючи вище викладене, прошу вказати за якими документами буде здійснено приймання товару, прошу внести коригування у пункти договору та усунути невідповідність.
Відповідь:
Шановний потенційний учаснику, Ваше запитання розглянуто, у відповідь повідомляємо.
По тексту Договору «акт приймання-передачі» замінено на «видаткову накладну».
Дата відповіді:
25.03.2024 13:29
Відповідь надана
Коефіцієнт яскравості
Номер:
7ea196799b7345949b82679afc541282
Дата опублікування:
22.03.2024 15:01
Опис:
Звертаємо увагу Замовника, що в Україні фарба для дорожньої розмітки повинна відповідати стандартам СОУ 42.1-37641918-116:2014 «Фарба для горизонтальної розмітки автомобільних доріг. Технічні вимоги та методи випробовування». Даним стандартом визначають фізико-технічні показники фарби та плівки після її нанесення – колір, твердість, зовнішній вигляд плівки, час висихання покриття плівки, коефіцієнт зчеплення колеса автомобіля з покриттям у зволоженому стані тощо.
Виходячи з вимог Замовника зазначених в ТД вбачається те, що Замовник звертається до даного стандарту прописуючи свої вимоги, тому що вони співпадають з тими ж вимогами зі стандарту СОУ
ПРОТЕ є зауваження щодо показника «Коефіцієнт яскравості плівки», Замовник у вимогах вказав: «Коефіцієнт яскравості плівки, % не менше 60 для білої (та відповідно не менше 36% для жовтого кольору)» Згідно СОУ цей коефіцієнт визначається за ДСТУ 2587
Згідно ДСТУ 2587:2021 Безпека дорожнього руху. Розмітка дорожня. Загальні технічні умови (що є чинним станом на зараз ( https://online.budstandart.com/ua/catalog/doc-page.html?id_doc=92700 ) Коефіцієнт яскравості (β) для горизонтальної розмітки в сухому стані має відповідати таким наведеним значенням:
Для білого кольору - Коефіцієнт яскравості (β), не менше ніж 0,6
Для Жовтого кольору - Коефіцієнт яскравості (β), не менше ніж 0,4
(https://zakon.isu.net.ua/sites/default/files/normdocs/dstu_2587_2021.pdf (стор 24 ДСТУ 2587:2021))
Замовник же прописав відмінні ЗНАЧЕННЯ та ОДИНИЦІ ВИМІРУ, що були визначені попередньою редакцією ДСТУ та зараз є не коректними.
Просимо Замовника актуалізувати вимоги відповідно до діючих стандартів, внісши зміни в ТД (Додаток 2 ) та прописати: «Коефіцієнт яскравості (β), не менше ніж 0,6» для білого кольору та «Коефіцієнт яскравості (β), не менше ніж 0,4» для жовтого кольору
Таким чином, це надасть моживість учасникам надавати пропозиції, що повністю відповідають заявленим вимогам Замовника та не суперечать діючим стандартам України, та дотримання одного із принципів здійснення публічних закупівель: максимальної економії, ефективності та пропорційності.
Сподіваємось на зважене рішення та розуміння Замовника
Відповідь:
Шановний потенційний учаснику, Ваші питання враховані та будуть внесені відповідні зміни
Дата відповіді:
25.03.2024 13:39