-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:09210000-4 «Мастильні засоби» (оливи, мастила, рідини в асортименті)
Тендер Prozorro UA-2024-03-18-008074-a
Торги не відбулися
1 521 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 606.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 606.50 UAH
Період уточнення:
18.03.2024 14:40 - 25.03.2024 00:00
Відповідь надана
Тара
Номер:
33828c27e9d54130b1adbd4892109f4a
Дата опублікування:
21.03.2024 16:38
Опис:
Шановний Замовнику!
Більшість виробників мастил використовують відмінну від зазначеної Вами тару, наприклад за аналогічними позиціями - тару від 200 до 208 л., що унеможливлює прийняття участі на рівних умовах. Тобто, взяти у участь даній процедурі закупівлі зможуть лише ті постачальники, товар яких буде розлито у конкретну вищевказану тару по кожній позиції, що дискримінує нас як потенційного повноцінного учасника ринку.
Ми просимо розширити можливість поставки в різній тарі, з встановленням верхньої межі об'єму на рівні 208 літрів, щоб дозволити різним виробникам брати участь у закупівлі на рівних умовах.
Відповідь:
Дорий день! До закупівлі та тендерної документації внесено зміни.
Дата відповіді:
22.03.2024 12:53