-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 39710000-2 Електричні побутові прилади (шафа холодильна, тістоміс, міксер планетарний, плити індукційні, тісторозкатувальна машина, кавоварка, кавомолка)
Тендер Prozorro UA-2018-05-16-000308-a
шафа холодильна, тістоміс, міксер планетарний, плити індукційні, тісторозкатувальна машина, кавоварка, кавомолка
Торги не відбулися
524 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 622.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 622.50 UAH
Період уточнення:
16.05.2018 10:06 - 25.05.2018 16:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим