-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання» (Поточний ремонт GIF-Q160Z відеогастроскопа EVIS EXERA - 1шт.)
Тендер Prozorro UA-2024-03-06-002055-a
Завершена
35 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 350.00 UAH
мін. крок: 1% або 350.00 UAH
Період уточнення:
06.03.2024 10:30 - 11.03.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим