-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі їдальні за адресою: м. Дніпро, вул. Гаванська, 11)
Тендер Prozorro UA-2024-02-29-008116-a
Завершена
984 183.76
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 841.84 UAH
мін. крок: 1% або 9 841.84 UAH
Період уточнення:
29.02.2024 15:43 - 05.03.2024 00:00
Відповідь надана
Вру
Номер:
1abe75c858394efe8eea2798c4693d18
Дата опублікування:
04.03.2024 16:55
Опис:
1. Які складові частини будуть у Вру
2. Який номінал ввідних автоматів
3. Які контактори
4. Скільки відхідних ліній, який ампераж цих ліній
5. Яка автоматика буде у Вру
Ви такою відповіддю дійсно вважаєте, що відповіли і все зрозуміло. При чому функції ВРУ до конкретних питань, що входить в її складові частини
Відповідь:
Технічні характеристики прописані в Додатку 2 Тендерної документації.
Дата відповіді:
06.03.2024 10:37
Відповідь надана
ВРУ
Номер:
d1103a7b660f47f6ac6879da6a61c23a
Дата опублікування:
01.03.2024 18:49
Опис:
Не зрозуміло, що входить у ВРУ. Надайте специфікацію
Відповідь:
ВРУ – ввідно-обліково-розподільні пристрої призначені для прийому, обліку та розподілу електричної енергії і захисту ліній при перевантаженнях і коротких замиканнях.
Функції ВРУ:
- Введення і розподіл;
- Облік електроенергії;
- Контроль якості електроенергії;
- Віддалений моніторинг стану комутаційних апаратів і якості електроенергії;
- Автоматичне управління електричними ланцюгами;
- Переклад мережі на резервне живлення при перебоях або повній відсутності напруги на основному вводі.
Дата відповіді:
04.03.2024 16:12