-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
СВРЗ-24Т_015_ВО Електроди (ДК 021-2015:44310000-6 Вироби з дроту)
Тендер Prozorro UA-2024-02-29-002101-a
Завершена
87 122.70
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 435.61 UAH
мін. крок: 0.5% або 435.61 UAH
Період уточнення:
29.02.2024 10:35 - 09.03.2024 00:00
Відповідь надана
Невідповідність стандартів
Номер:
1667642bc48e43a5b91b1556b77a94a3
Дата опублікування:
04.03.2024 13:23
Опис:
Шановний замовник , в тендерній документації вказано :"Електроди зварювальні АНО-21 діаметром 3 мм, що постачаються, повинні відповідати встановленим стандартам згідно ДСТУ EN ISO 18273:2018 (EN ISO 18273:2015, IDT; ISO 18273:2015, IDT) (або еквівалент).
ДСТУ EN ISO 18273:2018(EN ISO 18273:2015, IDT; ISO 18273:2015, IDT) – розповсюджується на металеві електроди з покриттям для ручної дугової наплавки поверхневих шарів з особливими властивостями.
ДСТУ EN ISO 18273:2018(EN ISO 18273:2015, IDT; ISO 18273:2015, IDT) не розповсюджується на електроди для наплавки кольорових металів." Доводимо до Вашого відома ,що електроди АНО-21 3 мм ,має відповідати ДСТУ EN ISO 2560:2014.Просимо внести зміни
Відповідь:
Доброго дня , Ваші зауваження передано технічним службам ,в разі необхідності будуть внесені зміни в тендерну документацію.
Дата відповіді:
05.03.2024 14:59
Відповідь надана
Номенклатура
Номер:
fb8181a67f69440cb7b1ce9315fc4a4a
Дата опублікування:
04.03.2024 10:19
Опис:
Шановний замовник ! В тендерній документації замовника ,технічні характеристики електродів Уони 13/45 4 мм , ЦЧ-4 4мм, довжина електродів становить 400 мм , це помилка чи Ваші вимоги до електродів?
Відповідь:
Доброго дня , Ваші зауваження передано технічним службам ,в разі необхідності будуть внесені зміни в тендерну документацію.
Дата відповіді:
05.03.2024 14:59