-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
овочі, фрукти та горіхи
Тендер Prozorro UA-2018-05-11-002485-a
Завершена
380 200.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 901.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 901.00 UAH
Період уточнення:
11.05.2018 18:48 - 18.05.2018 09:00
Відповідь надана
Формат документації
Номер:
81d30df0fa8149358a4b978e82c71fcf
Дата опублікування:
13.05.2018 10:55
Опис:
Прошу завантажити тендерну документацію у форматі DOC/DOCX (WORD) тощо аби зміст документації можна було копіювати. Це необхідно для того, щоб учасникам було легше заповнювати форму пропозицію та проект договору тощо, щоб не набирати текст вручну. Сподіваємося на ваше розуміння і на те, що ви не збираєтеся створювати учасникам торгів незручності.
Відповідь:
Документацію в форматі (WORD) завантажено
Дата відповіді:
14.05.2018 16:22