-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів
Тендер Prozorro UA-2024-02-28-006688-a
Завершена
212 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 127.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 127.00 UAH
Період уточнення:
28.02.2024 14:03 - 05.03.2024 00:00
Відповідь надана
Щодо партій замовлення та поставки
Номер:
efb9faeebce34b09be26bb62124b37b7
Дата опублікування:
01.03.2024 17:31
Опис:
Доброго дня!
Прошу підказати щодо кількісті партій доставки. Чи 5000 кг можна привезти за один раз?
Також актуальне питання чи коробки мають бути закріпленні на піддонах ?
Відповідь:
Доброго дня! Доставка буде здійснюватися партіями 2500 кг. Бажано щоб коробки з печивом були закріплені на піддонах для прискорення розвантаження.
Дата відповіді:
02.03.2024 09:59