-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мастильні матеріали для агрегатів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби
Тендер Prozorro UA-2024-02-23-012028-a
Завершена
251 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 257.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 257.00 UAH
Період уточнення:
23.02.2024 18:08 - 01.03.2024 00:00
Відповідь надана
Попереднє запитання
Номер:
158cedd586cd44d4a04fc23c02c5dcfd
Дата опублікування:
27.02.2024 17:47
Опис:
Просимо вибачення, не на ту закупівлю запитання подано
Відповідь:
Добрий день. Не зрозуміло суті поставленого питання. Дякую.
Дата відповіді:
01.03.2024 15:00
Відповідь надана
4T 10W30
Номер:
c18e49dff5c1408f84d6242bd3f5a224
Дата опублікування:
27.02.2024 17:39
Опис:
Шановний Замвонику, вимагаємо змінити технічну частину по позиції №1.2, оскільки такої оливи (4Т 10W30 за АРІ CJ-4) не існує в природі! Можливо Вам потрібна олива для автомобілів, тоді варто прибрати познчаення 4Т. Оскільки такі оливи ідуть для генераторів!
Відповідь:
Добрий день. Обсяг закупівлі мастильних матеріалів для агрегатів, що викладено у додатку 4 до тендерної документації (далі – Додаток 4), сформований з урахуванням наявної (фактичної) потреби в закупівлі певних видів товару. Позиція №1.2. Додатку 4, по якій є питання, це “Олива для бензинового двигуна 5w40”. Вами вимагається внести зміни в технічну частину позиції 1.2. Додатку 4 “Олива (4Т 10W30 за АРІ CJ-4)”, що не відповідає змісту Додатку 4, зазначена Вами олива відсутня в переліку.
На підставі вищезазначеного, внесення змін в тендерну документацію не вбачається необхідним. Дякую.
Дата відповіді:
01.03.2024 15:00