-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання (лампи), ВК-24Т 11 ВО
Тендер Prozorro UA-2024-02-16-001084-a
Більш детальна інформація в тендерній документації. Проєкт договору в тендерній документації.
Завершена
773 000.10
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 7 730.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 730.00 UAH
Період уточнення:
16.02.2024 09:34 - 23.02.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим