-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" 33600000-6 Фармацевтична продукція (вакцина для профілактики гепатиту В рекомбінантна рідка , ВЕРОРАБ / VERORAB Вакцина антирабічна інактивована суха, ІМУНОГЛОБУЛІН АНТИРАБІЧНИЙ (КІНСЬКИЙ), Алтеана, Таміфлю, БУСТРИКС™ /BOOSTRIX™ Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку ацелюлярна очищена інактивована рідка), Лот1- Вакцина для профілактики гепатиту В (МНН-Очищений HBsAg); Лот2- ВЕРОРАБ /VERORAB (МНН-Rabies vaccine for human use, prepared on cell cultures (inactivated); Лот3 - ІМУНОГЛОБУЛІН АНТИРАБІЧНИЙ (КІНСЬКИЙ) (МНН – Імуноглобулін); Лот4-Алтеана (МНН-Анатоксин правцевий); Лот5-ТАМІФЛЮ® (МНН-Озельтамівір ); Лот 6 - БУСТРИКС™ /BOOSTRIX™ (МНН-Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку ацелюлярна очищена інактивована рідка).
Тендер Prozorro UA-2018-05-07-001963-a
Завершена
323 558.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 182.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 182.00 UAH
Період уточнення:
07.05.2018 16:51 - 13.05.2018 08:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим