-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2024-02-07-004075-a
Місце надання послуг: СТО Учасника на території міста Київ
Завершена
1 248 615.30
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 486.15 UAH
мін. крок: 1% або 12 486.15 UAH
Період уточнення:
07.02.2024 11:18 - 12.02.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим