-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Клеї
Тендер Prozorro UA-2024-02-07-003926-a
Дана закупівля здійснюється з урахуванням «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178
Завершена
185 060.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 850.60 UAH
мін. крок: 1% або 1 850.60 UAH
Період уточнення:
07.02.2024 11:14 - 13.02.2024 00:00
Відповідь надана
кількість поставок
Номер:
a6a93434481c45d892df52db7a208b4c
Дата опублікування:
08.02.2024 17:45
Опис:
Прохання вказати орієнтовну кількість поставок. Чи розглядаєте разову поставку?
Відповідь:
Доброго дня! Закупівля згідно річної потреби.Разова поставка не розглядається! Поставки мають здійснюватись протягом року відповідно до заявки!
Дата відповіді:
09.02.2024 08:16