-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Проведення цитологічних, гістологічних досліджень операційного та біопсійного матеріалу, аутопсійного (секційного) матеріалу (Код ЄЗС ДК 021:2015: 85140000-2 - Послуги у сфері охорони здоров’я різні)
Тендер Prozorro UA-2024-02-05-002520-a
Завершена
325 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 625.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 625.00 UAH
Період уточнення:
05.02.2024 10:27 - 10.02.2024 00:00
Відповідь надана
п.8
Номер:
80c995d683814feb86edc31f72246970
Дата опублікування:
06.02.2024 17:03
Опис:
Проаналізувавши Вашу відповідь просимо внести зміни у тендерну документацію, а саме «п.8 - Проведення цитологічних досліджень (мазок CVU на флору; мазок виділень із уретри у чоловіків; мікроскопія секрету простати; цитоморфологічне дослідження шийки матки і цервікального каналу; цитоморфологічне дослідження аспірату порожнини матки; мазок-відбиток з ВМС (спіралі);цитологія виділень з молочної залози)» викласти у новій редакції: - «п.8 - Проведення цитологічних досліджень (цитоморфологічне дослідження шийки матки і цервікального каналу)»
Відповідь:
Зміни внесено.
Дата відповіді:
07.02.2024 08:26
Відповідь надана
п.8 додатку №2 до тендерної документації
Номер:
23088881a40c42a696236aa8d8b1ec25
Дата опублікування:
06.02.2024 10:39
Опис:
Доброго дня! Згідно поданого оголошення у Вас є потреба у закупівлі: «п.8 - Проведення цитологічних досліджень (мазок CVU на флору; мазок виділень із уретри у чоловіків; мікроскопія секрету простати; цитоморфологічне дослідження шийки матки і цервікального каналу; цитоморфологічне дослідження аспірату порожнини матки; мазок-відбиток з ВМС (спіралі);цитологія виділень з молочної залози)»-послуга. Дані обстеження передбачають використання різних розхідних матеріалів, забір різних зразків біологічного матеріалу, різний час виконання тощо. Це тягне за собою різницю у вартості даних найменувань послуг. Вважаємо, що закупівля даного переліку найменувань не може закуповуватись згідно запропонованого варіанту послуги, а має бути розділена кожна позиція окремо із вказанням кількості конкретного найменування:
1. мазок CVU на флору - ____шт;
2. мазок виділень із уретри у чоловіків - ____шт;
3. мікроскопія секрету простати- ____шт;
4. цитоморфологічне дослідження шийки матки і цервікального каналу- ____шт;
5. цитоморфологічне дослідження аспірату порожнини матки- ____шт;
6. мазок-відбиток з ВМС (спіралі) - ____шт;
7. цитологія виділень з молочної залози - ____шт;
На підставі викладеного, просимо дати нормативно обґрунтоване роз’яснення щодо закупівлі: «п.8 - Проведення цитологічних досліджень (мазок CVU на флору; мазок виділень із уретри у чоловіків; мікроскопія секрету простати; цитоморфологічне дослідження шийки матки і цервікального каналу; цитоморфологічне дослідження аспірату порожнини матки; мазок-відбиток з ВМС (спіралі);цитологія виділень з молочної залози)» ОДНІЄЮ ПОСЛУГОЮ.
Відповідь:
Шановний учасник, дякуємо за Ваше звернення! Цитологічні дослідження, які на потрібні, передбачають надання тільки одного виду послуг, а саме: цитоморфологічне дослідження шийки матки і цервікального каналу.
Дата відповіді:
06.02.2024 15:58