-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (ланцети (37466 Ручний ланцет для крові, одноразовий), голки до шприц-ручок (59230 Голка ін’єкційна, одноразового використання, стерильна))
Тендер Prozorro UA-2024-02-02-012914-a
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (ланцети (37466 Ручний ланцет для крові, одноразовий), голки до шприц-ручок (59230 Голка ін’єкційна, одноразового використання, стерильна))
Завершена
218 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 093.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 093.00 UAH
Період уточнення:
02.02.2024 16:11 - 07.02.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим