-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні (55983 Протромбіновий час (ПЧ) IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку, 55997 Фібриноген (чинник I) IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку, 55981 Активований частковий тромбопластиновий час IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку, 55987 Тромбіновий час IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку, 55995 Численні чинники зсідання IVD (діагностика in vitro), калібратори, 55995 Численні чинники зсідання IVD (діагностика in vitro), калібратори, 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем, 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/напівавтоматизованих систем, 52867 Множинні електроліти IVD (діагностика in vitro), калібратори, 52867 Множинні електроліти IVD (діагностика in vitro), калібратори, 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем, 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro ) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем, 52867 Множинні електроліти IVD (діагностика in vitro), калібратори, 52868 Множинні електроліти IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал) вироби медичного призначення
Тендер Prozorro UA-2024-02-02-003277-a
Завершена
650 130.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 250.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 250.65 UAH
Період уточнення:
02.02.2024 10:44 - 07.02.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим