-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вальниці (за ДК 021:2015 код 44440000-6 Вальниці)
Тендер Prozorro UA-2024-01-31-008762-a
Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами)
Завершена
2 415 539.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 24 155.39 UAH
мін. крок: 1% або 24 155.39 UAH
Період уточнення:
31.01.2024 15:17 - 05.02.2024 00:00
Відповідь надана
Розширення переліку країн-виробників
Номер:
b254c67d3a1543d89e257ee31929e527
Дата опублікування:
31.01.2024 17:10
Опис:
Доброго дня. Просимо внести зміни в розділ "Вимоги до виробника", а саме, додати до переліку країн-виробників Італію та Туреччину. Це необхідно для того щоб ми могли надати у пропозиції товар вищої якості, не виходячі за межі очікуваної вартості.
Відповідь:
Шановний Учасник! Внесено зміни в тендерну документацію.
Дата відповіді:
02.02.2024 22:20