-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення інвентаризації викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел забруднення. Розробка документів, в яких обгрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами та отримання дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами
Тендер Prozorro UA-2024-01-31-002502-a
Завершена
263 500.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 635.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 635.00 UAH
Період уточнення:
31.01.2024 10:29 - 05.02.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим