-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне
Тендер Prozorro UA-2024-01-23-015326-a
Закупівля здійснюється відповідно до потреби Замовника згідно Технічної специфікації до предмету закупівлі
Завершена
297 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 970.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 970.00 UAH
Період уточнення:
23.01.2024 16:34 - 28.01.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим