-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
15110000-2 М'ясо (потрухи заморожені: серце куряче та шлунки курячі)
Тендер Prozorro UA-2024-01-23-002786-a
Корма постачаються окремими партіями, згідно з замовленням чотири рази на місяць в узгоджений термін. Доставка за рахунок постачальника за адресою замовника.
Завершена
195 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 975.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 975.00 UAH
Період уточнення:
23.01.2024 10:21 - 28.01.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим