-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Меблі та приспособи різні
Тендер Prozorro UA-2024-01-18-010975-a
Закупівля відповідно до п. 10 постанови Кабінету Міністрів України, від 12 жовтня 2022 р. № 1178, «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» із змінами
Торги відмінено
6 850 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 68 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 68 500.00 UAH
Період уточнення:
18.01.2024 14:36 - 26.01.2024 00:00
Відповідь надана
ТЕХНІЧНІ УМОВИ Ліжко армійське 2-х ярусне згідно ТУ
Номер:
ef7d49a3a66641f999e1d0c51504c00d
Дата опублікування:
23.01.2024 11:34
Опис:
Шановний Замовник,не зрозуміло де має бути полоса підсилення на креслені це месце не вказано:
Для підсилення міцності решітки повинна використовуватись полоса ≠1,5мм та шириною 40 мм в кількості 3 шт..
Для підсилення міцності повздовжніх труб повинна використовуватись полоса ≠4х20 або ≠4х25.
Вкажіть будь ласка в креслені місце де має буте підсилення полосою.
Відповідь:
Полоса ≠1,5мм та шириною 40 мм в кількості 3 шт. для підсилення міцності решітки, на креслені позначена сірим кольором. Вони розміщені перпендикулярно до повздовжних труб, які мають довжину 1970 мм.
Полоса ≠4х20 або ≠4х25 призначена для підсилення труби для запобігання прогибу всередени та додатково для підтримки решітки. Нажаль підкласти креслення з додатковими позначками під час надання відповіді технічно не можливо.
Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
24.01.2024 09:56
Відповідь надана
Дискримінаціна вимога!
Номер:
9e1369ee72e1432f9ba2a7be40e27d0a
Дата опублікування:
22.01.2024 15:40
Опис:
Дуже цікавить наступна вимога у Додатку №2:
5. Скановану копію оригіналу сертифікату на систему управління якістю щодо відповідності надання послуг з виробництва меблів та виробів для Збройних Сил України вимогам ДСТУ ISO 9001:2015, сертифікату на систему екологічного управління щодо відповідності послуг з виробництва меблів та виробів для Збройних Сил України вимогам ДСТУ ISO 14001:2015, сертифікату на систему управління безпекою ланцюга постачання щодо відповідності послуг з виробництва меблів та виробів для Збройних Сил України вимогам ДСТУ ISO 28000:2008, сертифікату на систему управління охороною здоров’я щодо відповідності послуг з виробництва меблів та виробів для Збройних Сил України вимогам ДСТУ ISO 45001:2019, виданих виробнику запропонованого учасником товару видані відповідним органом з сертифікації та дійсних на момент подання пропозицій.
А саме на підставі якої статті чи пункту статті ЗУ "Про публічні закупівлі" ви вимагаєте сертифікати ISO у яких повинно бути зазначено, що виробник надає послуги з виготовлення меблів для Збройних Сил України?
Дуже цікаво подивитись і на відповідний орган сертифікації, який видає таку документацію!
Це вже не просто дискрімінація учасників, це спікулювання з використанням назви ЗСУ!
Та і до чого взагалі тут Замовник цих меблів,якщо він не відноситься до формування ЗСУ?
Відповідь:
Відповідно до абзацу 1 частини 5 статті 23 ЗУ "Про публічні закупівлі", замовник може вимагати від учасників підтвердження того, що пропоновані ними товари, послуги чи роботи за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у тендерній документації. У разі встановлення екологічних чи інших характеристик товару, роботи чи послуги замовник повинен в тендерній документації зазначити, які маркування, протоколи випробувань, декларація або сертифікати можуть підтвердити відповідність предмета закупівлі таким характеристикам.
Відповідно до абзацу 2 частини 5 статті 23 ЗУ "Про публічні закупівлі", сертифікати повинні бути видані органами з оцінки відповідності, компетентність яких підтверджена шляхом акредитації або іншим способом, визначеним законодавством.
КЕВ м. Кропивницький – є замовником, що здійснює закупівлі для потреб оборони та підпорядковується Командуванню Сил логістики Збройних Сил України.
Дата відповіді:
23.01.2024 14:58
Відповідь надана
Уточнення вимоги у Додатку №1
Номер:
f9706eb23b1a4497857a77c24ba6fcd1
Дата опублікування:
22.01.2024 15:18
Опис:
Шановний Замовник, згідно Додатку №1, пункту 1 ви вимагаєте наступне:
- документи, що підтверджують наявність в учасника складу (території) для зберігання та або виготовлення меблів (копії документів, що підтверджують право власності або копія дійсного на момент подання пропозиції договорів оренди).
Якщо приміщення є одночасно і складом і місцем виготовлення, то це відповідає даній вимозі?
Відповідь:
Шановний запитувач, пунктом 1 Додатку №1 вимагаються документи, що підтверджують наявність в учасника складу (території) для зберігання та або виготовлення меблів (копії документів, що підтверджують право власності або копія дійсного на момент подання пропозиції договорів оренди), тобто якщо, в документі зазначено, що це приміщення використовується як склад та місце виробництва, то так, зазначений документ буде відповідати даній вимозі. Дякуємо за звернення!
Дата відповіді:
23.01.2024 14:24
Відповідь надана
Вимоги до кваліфікації
Номер:
a172ac09bf4b4733b07e3893ac0c9ec5
Дата опублікування:
18.01.2024 16:07
Опис:
Шановний замовник, ви зазначаєте вимогу до учасників щодо надання підтвердження досвіду поставки за 2020-2022 рік. Просимо додати 2023 рік також
І також в вимогах до товару, вами зазначається Дата виготовлення товару – 2022 або 2024 рік. Імовірно ви помилково вказали замість 2023 року - 2022, просимо виправити
Відповідь:
Дякуємо за звернення, Ваші пропозиції враховані, в тендерну документацію внесено відповідні зміни.
Дата відповіді:
19.01.2024 10:27