-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні (54010 Тропонін I IVD (діагностика in vitro), набір, флюоресцентний імуноаналіз, 61389 D-димер IVD (діагностика in vitro), набір, імунофлюоресцентний аналіз, 47352 Натрійуретичний білок типу B/N-кінцевий натрійуретичний пептид pro b-типу IVD (діагностика in vitro), набір, імунофлюоресцентний аналіз, 54313Прокальцитонін IVD (діагностика in vitro), набір, Імунофлюоресцентнний аналіз) вироби медичного призначення
Тендер Prozorro UA-2024-01-10-002899-a
Завершена
2 265 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 325.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 325.00 UAH
Період уточнення:
10.01.2024 11:40 - 15.01.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим