-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV:2008) – 79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з фізичної охорони приміщень)
Тендер Prozorro UA-2024-01-01-001318-a
Завершена
596 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 980.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 980.00 UAH
Період уточнення:
01.01.2024 14:08 - 09.01.2024 00:00
Відповідь надана
Щодо кваліфікованих працівників
Номер:
3f5ca85dc7d248e49059716d5ecf3ed3
Дата опублікування:
05.01.2024 11:53
Опис:
Шановний Замовнику!
Яких норм робочого часу Ви дотримуєтесь якщо для
1 поста цілодобового надання послуг фізичної охорони передбачаєте 9 кваліфікованих працівників?
Відповідь:
Добрий день, шановний Учаснику, дякую за звернення. Для здійснення цілодобової фізичної охорони в ГУ ДМС у Львівській області необхідно мінімум 3 кваліфікованих працівники. Проте для забезпечення безперебійного надання даних послуг, у разі відпустки чи лікарняного працівників, в Учасника повинні бути працівники, які б могли тимчасово виконувати обов'язки відсутнього працівника.
Дата відповіді:
09.01.2024 11:52
Відповідь надана
Питання щодо транспорту
Номер:
28e3d6f6a0a640178737929cf4c756f8
Дата опублікування:
04.01.2024 10:44
Опис:
Шановний замовнику!
В додатку 1 тендерної документації Ви зазначаєте, що в Учасника необхідно наявність службових транспортних засобів. У разі якщо транспортний засіб реагування є орендованим, Учасник повинен надати завірену копію договору оренди.
Залучення транспорту реагування на підставі договору оренди є порушенням чинного законодавства.Так як згідно п.5 ст. 6 Закону України «Про охоронну діяльність», транспорт реагування суб'єкта охоронної діяльності є спеціальним транспортом і обладнується засобами радіотехнічного зв'язку, кольорографічними схемами та написами, відповідними світловими та звуковими сигналами у порядку, визначеному Міністерством внутрішніх справ України. Згідно п.1.2 Порядку обладнання транспорту реагування суб’єкта охоронної діяльності засобами радіотехнічного зв’язку, кольорографічними схемами (написами), світловими та звуковими сигналами, затвердженого Наказом МВС України 18.04.2013 № 375, терміни, які використовуються у цьому Порядку, вживаються у визначеннях, що передбачені Законом України „Про охоронну діяльність”. Повертаючись до Закону України «Про охоронну діяльність» ч.1. ст.1: транспорт реагування - транспортний засіб, що знаходиться у власності суб'єкта охоронної діяльності, призначений для забезпечення негайного реагування персоналу охорони на протиправні дії щодо об'єкта охорони або на події та обставини, що завдають (можуть завдати) майнової шкоди або створюють можливу загрозу особистій безпеці громадян чи персоналу охорони на об'єктах охорони.
Також згідно ч. 5 ст. 6 Закон України "Про охоронну діяльність" та пункту 12 Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2015 р. № 960, передбачено необхідність встановлення на транспорт реагування спеціальних світлових сигнальних пристроїв авто жовтого (оранжевого) кольору у порядку, визначеному Міністерством внутрішніх справ України. На встановлення та використання даного обладнання на транспорті реагування необхідно отримати відповідний дозвіл, який суб'єкт охоронної діяльності не зможе отримати в разі, якщо транспортний засіб йому не належить на праві власності.
Отже, Закон «Про охоронну діяльність» щодо транспорту реагування суб'єкта охоронної діяльності обмежує коло речових прав до одного - "права власності". Виходячи з вище наведеного просимо внести зміни в тендерну документацію.
Відповідь:
Добрий день, шановний Учаснику, дякую за звернення. Замовником внесено зміни в тендерну документацію.
Дата відповіді:
04.01.2024 16:38
Відповідь надана
Питання до кваліфікації
Номер:
8eb0513a2d8f4793991a1e75f0b2d490
Дата опублікування:
04.01.2024 10:05
Опис:
Шановний Замовнику!
Так,як вашою документацією дозволяється залучати інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців,чи може бути транпорт реагування залучений за договором реагування?
Відповідь:
Добрий день, шановний Учаснику, дякую за звернення.
Відповідно до Закону України «Про охоронну діяльність» ч.1. ст.1: транспорт реагування - транспортний засіб, що знаходиться у власності суб'єкта охоронної діяльності, призначений для забезпечення негайного реагування персоналу охорони на протиправні дії щодо об'єкта охорони або на події та обставини, що завдають (можуть завдати) майнової шкоди або створюють можливу загрозу особистій безпеці громадян чи персоналу охорони на об'єктах охорони.
Дата відповіді:
08.01.2024 15:35
Відповідь надана
Щодо транспорту
Номер:
c52948d3bda541cbb782f1ea4f9bfb67
Дата опублікування:
02.01.2024 15:01
Опис:
Транспорт реагування може бути як власний так і залучений?
Відповідь:
Добрий день, шановний Учаснику, дякую за звернення. Замовником внесено уточнення в тендерну документацію.
Дата відповіді:
03.01.2024 15:43