-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з технічного огляду та випробовувань, (Проміри глибин акваторії та водолазне обстеження дна причалу ЛРН МНТ "Південний")
Тендер Prozorro UA-2018-03-27-000473-c
Проміри глибин акваторії та водолазне обстеження дна причалу ЛРН МНТ "Південний" м. Южний, Одеська обл.
Завершена
54 417.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 544.17 UAH
мін. крок: 1% або 544.17 UAH
Період уточнення:
27.03.2018 15:16 - 02.04.2018 09:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим