-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Засоби для догляду за малюками (підгузки)
Тендер Prozorro UA-2018-04-24-000930-a
Завершена
220 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 4 400.00 UAH
мін. крок: 2% або 4 400.00 UAH
Період уточнення:
24.04.2018 11:58 - 29.04.2018 15:00
Відповідь надана
уточнення
Номер:
05a6e2ff89074931b9468637d8d0a019
Дата опублікування:
24.04.2018 13:48
Опис:
Доброго дня. Чи можуть бути запропоновані вам підгузники р 4 (7-18 кг) ?
Відповідь:
Доброго дня. Так, підгузники р 4 (7-18 кг) можуть бути запропоновані.
Дата відповіді:
24.04.2018 14:03
Відповідь надана
уточнення
Номер:
33b78b197dcc4614b92cf7ddf87e11dc
Дата опублікування:
24.04.2018 13:46
Опис:
Доброго дня. Чи може бути цінова пропозиція подана в упаковках (а не в штуках) при збереженні загальної кількості підгузників в штуках в перерахунку?
Дякуємо.
Відповідь:
Доброго дня. Так, цінова пропозиція може бути подана в упаковках при збереженні загальної кількості штук.
Дата відповіді:
24.04.2018 14:01