-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 15540000-5 Сирні продукти (сир кисломолочний 9% жирності, натуральний, сир твердий жирності 50%)
Тендер Prozorro UA-2023-12-19-016125-a
Завершена
690 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 450.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 450.00 UAH
Період уточнення:
19.12.2023 15:30 - 24.12.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим