-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги спостереження та обслуговування пожежної сигналізації (ТСЦ ) на 2024 рік (на очікувану вартість)
Тендер Prozorro UA-2023-12-15-006921-a
Торги не відбулися
84 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 840.00 UAH
мін. крок: 1% або 840.00 UAH
Період уточнення:
15.12.2023 11:42 - 20.12.2023 00:00
Відповідь надана
Дискримінація
Номер:
8344bd018ba74ec790beb64661ee391e
Дата опублікування:
19.12.2023 16:30
Опис:
У складі тендерної пропозиції Учасник для підтвердження відповідності технічним вимогам Замовника надає:
- Довідку про підтвердження наявності не менше 3 (трьох) ГШР у складі не менше 2 співробітників (водій-охоронник та охоронник у кожному екіпажі) у географічних межах населеного пункту розташування об’єкту на автотранспорті реагування; в разі залучення партнерських ГШР - Договір про співпрацю/партнерство);
- Довідку в довільній формі про наявність форми та спецзасобів з їх переліком та кількістю.
- Довідку в довільній формі про обов’язкову наявність в учасника табельної, вогнепальної зброї;
- Довідку в довільній формі про наявність у Виконавця власного пункту централізованого спостереження, який відповідає вимогам Закону України «Про охоронну діяльність» та Ліцензійним умовам провадження охоронної діяльності, затверджених постановою КМУ від 18.11.2015р. №960, із зазначенням адреси розташування та телефонного номеру.
- Довідку в довільній формі щодо наявності у Виконавця пункту централізованого спостереження та відповідності його вимогам державного стандарту України ДСТУ EN 50518:2019;
- Копію діючого сертифікату станом на 01.01.2024 у сфері надання послуг централізованого спостереження за підохоронними об’єктами головним пунктом централізованого спостереження центру технічної охорони в якості центру спостереження та приймання тривожних сповіщень; послуги з проектування, монтування, технічного обслуговування та ремонту систем пожежної, охоронної, суспільної сигналізації, контролювання доступу та охоронних теле(відео) систем; послуги реагування на спрацювання засобів технічної сигналізації, у відповідності до вимог стандартів ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT) Системи управління якістю. Вимоги ДСТУ EN ISO 9001:2018 (ISO 9001:2015, IDT; EN ISO 9001: 2015, IDT) Системи управління якістю. Вимоги. Сертифікат повинен бути виданий органом з сертифікації в установленому порядку.
- Копію діючого сертифікату станом на 01.01.2024 у сфері послуги реагування на спрацювання засобів технічної сигналізації у відповідності до вимог стандарту ДСТУ ISO 18788:2017 (ISO 18788:2015, IDT) Системи управління щодо процесів із забезпечення приватної безпеки та охорони. Вимоги та настанови щодо застосування. Сертифікат повинен бути виданий органом з сертифікації в установленому порядку.
- Копію діючого сертифікату відповідності станом на 01.01.2024 на послуги з проектування, монтування, технічного обслуговування та ремонту систем охоронної сигналізації, що відповідає вимогам ДСТУ CLC/TS 50131-7:2014 Системи тривожної сигналізації. Системи охоронної сигналізації. Частина 7. Правила застосування; ДСТУ EN 16763:2017 Послуги та роботи щодо систем протипожежного захисту та систем охоронного призначення: схемі сертифікації послуг із забезпечення безпеки ( тип схеми 4) та виданий органом з сертифікації, який акредитований в установленому порядку Національним агентством з акредитації України.
Всі ці документи не стосуються данної закупівлі. Проводиться закупівля на Послуги спостереження та обслуговування пожежної сигналізації. В тендерній документації вимагаються документи, що стосуються охоронної діяльності.Всі ці вимоги прописані під одного учасника, а точніше під ПОЛІЦІЮ. Приберіть дані вимоги, в іншому випадку будемо звертатися до органів АМКУ.
Відповідь:
Шановний Учаснику! На сьогоднішній день Замовник здійснює замовлення всіх послуг через відкриту процедуру закупівлі, де єдиним критерієм визначення переможця є ціна. Однак, враховуючи, що послуги мають надаватися в приміщеннях, де одночасно перебуває велика кількість людей, Замовника також цікавить можливість надання послуг якісно та у встановлені терміни. В зв’язку з тим, що Замовник у своєму штаті не має працівників, які мають глибокі знання в системі пожежної сигналізації та суміжних системах, а також з метою отримання якісних послуг Замовник прописав у тендерній документації дані вимоги. Замовником не порушені будь-які права потенційних Учасників торгів, та наші дії не спрямовані на встановлення дискримінаційних вимог у тендерній документації, оскільки вони для всіх однакові. Також зазначаємо, що згідно з ч. 3 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», Тендерна документація може містити також іншу інформацію, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Дата відповіді:
21.12.2023 15:28